Search in Vlaams Parlement

Over Marc Verwilghen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 11 juli 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Ereondervoozitter van de Senaat (situatie op 28 september 2010)

Minister

  • Minister van Economie, Energie, Buitenlandse Handel en Wetenschapsbeleid (18 juli 2004 - 20 december 2007)
  • Minister van Ontwikkelingssamenwerking (12 juli 2003 - 17 juli 2004)
  • Minister van Justitie (12 juli 1999 - 11 juli 2003)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Dendermonde op
Scroll to top