Search in Vlaams Parlement

Over Marc Van Peel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 28 september 2010)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Wilrijk (Antwerpen) op
Scroll to top