Search in Vlaams Parlement

Over Marc van den Abeelen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Antwerpen (21 mei 1995 - 12 juni 1999)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (15 september 2008 - 25 januari 2010)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)

Geboren

Diest op
Scroll to top