Search in Vlaams Parlement

Over Marc Hendrickx

Politieke carrière

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2015 - 25 januari 2020)
  • Lid van het Comité van de Regio's (16 oktober 2012 - 25 januari 2015)
  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 2010 - 15 oktober 2012)
  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (24 september 2014 - 25 mei 2019)
  • Vast lid van de Raadgevende Interparlementaire Beneluxraad (28 september 2009 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Mechelen op
Scroll to top