Search in Vlaams Parlement

Over Marc Galle

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 december 1987 - 24 juli 1989)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (17 april 1977 - 16 december 1978)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (25 juli 1989 - 18 juli 1994)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Binnenlandse Aangelegenheden (23 juli 1982 - 9 december 1985)
  • Gemeenschapsminister van Ondergeschikte Besturen en Gesubsidieerde Werken (22 december 1981 - 22 juli 1982)
  • Minister van de Vlaamse Gemeenschap (6 april 1981 - 17 december 1981)
  • Minister van de Vlaamse Gemeenschap (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Minister van de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • Minister van het Vlaamse Gewest (3 april 1979 - 17 mei 1980)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (2 februari 1988 - 24 juli 1989)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Denderleeuw op

Overleden

Scroll to top