Search in Vlaams Parlement

Over Marc Cordeel

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester (waarnemend) Temse (1 januari 2006 - 13 februari 2006)

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 1 februari 2008)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Sint-Niklaas op
Scroll to top