Search in Vlaams Parlement

Over Marc Bourry

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (8 november 1981 - 20 januari 1984)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (22 december 1981 - 20 januari 1984)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Harelbeke op

Overleden

Scroll to top