Search in Vlaams Parlement

Over Magda De Meyer

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Oost-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (23 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (20 juli 1994 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 19 juli 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (27 september 1994 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Geboren

Sint-Niklaas op
Scroll to top