Search in Vlaams Parlement

Over Magda Aelvoet

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (24 november 1991 - 18 juli 1994)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1987 - 23 november 1991)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (28 oktober 1985 - 27 december 1987)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 9 oktober 2003)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)

Minister

  • Minister van Consumentenzaken, Volksgezondheid en Leefmilieu (12 juli 1999 - 27 augustus 2002)
  • Minister van staat (situatie op 30 januari 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (6 juli 1999 - 11 juli 1999)
  • AGALEV (7 januari 1992 - 18 juli 1994)

Geboren

Steenokkerzeel op
Scroll to top