Search in Vlaams Parlement

Over Lydia Peeters

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Burgemeester (verhinderd) Dilsen-Stokkem (situatie op 9 januari 2019)

Minister

  • Vlaams minister van Mobiliteit en Openbare Werken (situatie op 2 oktober 2019)
  • Viceminister-president van de Vlaamse Regering, Vlaams minister van Begroting, Financiën, Energie, Cultuur, Media en Jeugd (18 juli 2019 - 1 oktober 2019)
  • Vlaams minister van Begroting, Financiën en Energie (9 januari 2019 - 17 juli 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (18 juni 2019 - 1 oktober 2019)
  • Open Vld (17 juni 2014 - 8 januari 2019)
  • Open Vld (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Maaseik op
Scroll to top