Search in Vlaams Parlement

Over Lydia De Pauw-Deveen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (28 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 27 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 22 november 1981)

Minister

  • Staatssecretaris toegevoegd aan de minister van het Brusselse Gewest (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • Staatssecretaris voor het Brusselse Gewest (3 april 1979 - 17 mei 1980)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)

Geboren

Ukkel (Brussel) op
Scroll to top