Search in Vlaams Parlement

Over Luk Van Nieuwenhuysen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 6 juni 2009)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)
  • VB (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VB (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • VB (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Schaarbeek (Brussel) op
Scroll to top