Search in Vlaams Parlement

Over Ludwig Caluwé

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (8 juli 1999 - 21 juli 2004)
  • Rechtstreeks verkozen senator (27 juni 1995 - 12 juni 1999)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (3 december 2007 - 30 juni 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (30 juni 2009 - 1 december 2012)
  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)

Geboren

Mortsel op
Scroll to top