Search in Vlaams Parlement

Over Ludo Sels

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (31 maart 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Duffel op

Overleden

Scroll to top