Search in Vlaams Parlement

Over Ludo Sannen

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 20 oktober 2014)
  • Gemeenschapssenator (13 juli 2010 - 13 september 2013)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (12 november 2010 - 26 januari 2014)

Minister

  • Vlaams minister van Leefmilieu, Landbouw en Ontwikkelingssamenwerking (26 mei 2003 - 16 februari 2004)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (7 juli 2010 - 13 september 2013)
  • Sp·a (18 december 2008 - 6 juni 2009)
  • Sp·a + VlaamsProgressieven (23 april 2008 - 17 december 2008)
  • Sp·a-spirit (6 juli 2004 - 22 april 2008)
  • Groen! (18 februari 2004 - 12 juni 2004)
  • AGALEV (6 juli 1999 - 25 mei 2003)
  • AGALEV (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Mol op
Scroll to top