Search in Vlaams Parlement

Over Ludo Monset

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)

Geboren

Blankenberge op

Overleden

Scroll to top