Search in Vlaams Parlement

Over Ludo Dierickx

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • AGALEV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • AGALEV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Berchem (Antwerpen) op

Overleden

Scroll to top