Search in Vlaams Parlement

Over Lucienne Herman-Michielsens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Erefractievoorzitter van de Senaat (situatie op 24 november 1991)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 april 1982 - 1 januari 1984)

Minister

  • Staatssecretaris voor de Vlaamse Gemeenschap (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Gent op

Overleden

Scroll to top