Search in Vlaams Parlement

Over Lucien Van de Velde

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Mechelen op

Overleden

Scroll to top