Search in Vlaams Parlement

Over Lucien Martens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 21 december 1977)
  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • Gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • Gecoöpteerd senator (9 oktober 1962 - 22 mei 1965)

Europese mandaten

  • Europees Parlementslid (2 februari 1972 - 30 juni 1977)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Membruggen (Riemst) op

Overleden

Scroll to top