Search in Vlaams Parlement

Over Luc Van den Bossche

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Gent-Eeklo (13 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)

Europese mandaten

  • Lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 28 september 2000)

Minister

  • Minister van Ambtenarenzaken en Modernisering van de openbare besturen (12 juli 1999 - 11 juli 2003)
  • Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken, belast met Volksgezondheid (1 juni 1999 - 11 juli 1999)
  • Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken (26 september 1998 - 31 mei 1999)
  • Minister vice-president van de Vlaamse regering en Vlaams minister van onderwijs en ambtenarenzaken (20 juni 1995 - 27 september 1998)
  • Vlaams minister van Onderwijs en Ambtenarenzaken (20 oktober 1992 - 19 juni 1995)
  • Gemeenschapsminister van Onderwijs en Ambtenarenzaken (21 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Gemeenschapsminister van Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • Staatssecretaris voor Onderwijs (9 mei 1988 - 17 oktober 1988)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (13 juni 1995 - 19 juni 1995)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)

Geboren

Aalst op
Scroll to top