Search in Vlaams Parlement

Over Luc Martens

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Minister

  • Vlaams minister van Cultuur, Gezin en Welzijn (20 juni 1995 - 12 juli 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CD&V (6 juli 2004 - 6 juni 2009)
  • CD&V (1 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • CVP (29 september 2001 - 1 oktober 2001)
  • CVP (6 juli 1999 - 28 september 2001)
  • CVP (13 juni 1995 - 19 juni 1995)
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Maldegem op
Scroll to top