Search in Vlaams Parlement

Over Luc Goutry

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (10 juni 2007 - 12 juni 2010)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring West-Vlaanderen (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brugge (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (9 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 9 september 2010)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (23 november 2007 - 12 november 2010)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (25 september 2003 - 22 november 2007)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (19 maart 1992 - 20 mei 1995)

Geboren

Tielt op
Scroll to top