Search in Vlaams Parlement

Over Louis Waltniel

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 24 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Oudenaarde-Aalst (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • Gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Aalst (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Minister

  • Gemeenschapsminister van Ruimtelijke Ordening en Huisvesting (18 oktober 1988 - 6 januari 1992)
  • Vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Financiën en Begroting (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Vice-voorzitter van de Vlaamse Executieve, gemeenschapsminister van Financiën en Begroting (10 december 1985 - 2 februari 1988)
  • Staatssecretaris voor Openbaar Ambt en voor Financiën (6 januari 1985 - 27 november 1985)
  • Staatssecretaris voor Openbaar Ambt (17 december 1981 - 5 januari 1985)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Ninove op

Overleden

Scroll to top