Search in Vlaams Parlement

Over Louis Van Geyt

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (28 januari 1971 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • KP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • KP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • KP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • KP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top