Search in Vlaams Parlement

Over Louis Tobback

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • Rechtstreeks verkozen senator (26 september 1998 - 12 juni 1999)
  • Rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 23 april 1998)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)

Minister

  • Vice-eerste minister en minister van Binnenlandse Zaken (24 april 1998 - 25 september 1998)
  • Minister van Binnenlandse Zaken en Ambtenarenzaken (7 maart 1992 - 9 oktober 1994)
  • Minister van Binnenlandse Zaken, van de Modernisering van de Openbare Diensten en van de Nationale Wetenschappelijke en Culturele Instellingen (9 mei 1988 - 6 maart 1992)
  • Minister van staat (situatie op 30 januari 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Leuven op
Scroll to top