Search in Vlaams Parlement

Over Louis Standaert

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (22 december 1994 - 20 mei 1995)
  • Rossem (7 januari 1992 - 21 december 1994)

Geboren

Brugge op
Scroll to top