Search in Vlaams Parlement

Over Louis Rombaut

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 15 juni 1983)
  • Gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • Provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • Gecoöpteerd senator (2 mei 1967 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (11 april 1954 - 31 mei 1958)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Antwerpen op

Overleden

Scroll to top