Search in Vlaams Parlement

Over Louis De Grève

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (8 november 1981 - 30 september 1984)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 1 december 1993)

Grondwettelijk Hof

  • Voorzitter van het Arbitragehof (14 september 1993 - 16 oktober 1999)
  • Rechter van het Arbitragehof (1 oktober 1984 - 16 oktober 1999)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (22 december 1981 - 30 september 1984)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Halle op

Overleden

Scroll to top