Search in Vlaams Parlement

Over Louis Cantillon

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)

Geboren

Ternat op

Overleden

Scroll to top