Search in Vlaams Parlement

Over Louis Bril

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Provinciaal senator (West-Vlaanderen) (19 maart 1980 - 7 november 1981)

Minister

  • Staatssecretaris voor Openbaar Ambt en staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (21 oktober 1987 - 8 mei 1988)
  • Staatssecretaris voor Openbaar Ambt en staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid (28 november 1985 - 20 oktober 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (5 juli 2007 - 6 juni 2009)
  • VLD-Vivant (5 juli 2007 - 5 juli 2007)
  • VLD-Vivant (6 juli 2004 - 4 juli 2007)
  • VLD (6 juli 1999 - 12 juni 2004)
  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • PVV (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (3 juni 1980 - 7 november 1981)

Geboren

Roeselare op
Scroll to top