Search in Vlaams Parlement

Over Lode Vereeck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gecoöpteerd senator (10 juli 2014 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (6 februari 2014 - 24 mei 2014)
  • LDD (24 januari 2011 - 5 februari 2014)
  • Lijst Dedecker (30 juni 2009 - 23 januari 2011)

Geboren

Deurne (Antwerpen) op
Scroll to top