Search in Vlaams Parlement

Over Lode Van Biervliet

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)

Geboren

Zarren (Kortemark) op

Overleden

Scroll to top