Search in Vlaams Parlement

Over Lode Hancké

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (27 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 26 januari 1983)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 4 juli 1995)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van het Comité van de Regio's (26 januari 1994 - 19 juni 1996)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (10 februari 1983 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top