Search in Vlaams Parlement

Over Lisette Croes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 5 februari 2001)
  • Volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 22 februari 1999)
  • Gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • Gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (6 juli 1999 - 17 januari 2001)

Geboren

Hasselt op
Scroll to top