Search in Vlaams Parlement

Over Lionel Bajart

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Deelstaatsenator (9 oktober 2018 - 23 mei 2019)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Open Vld (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Anderlecht op
Scroll to top