Search in Vlaams Parlement

Over Linda Vissers

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Limburg (10 juni 2007 - 29 juni 2009)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Onafhankelijke (6 januari 2014 - 24 mei 2014)
  • Vlaams Belang (30 juni 2009 - 5 januari 2014)
  • Vlaams Belang (15 november 2004 - 27 juni 2007)
  • VB (6 juli 2004 - 14 november 2004)

Geboren

Bree op
Scroll to top