Search in Vlaams Parlement

Over Lieven Lenaerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Sint-Niklaas (17 april 1977 - 16 december 1978)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Gent op
Scroll to top