Search in Vlaams Parlement

Over Lieve Maes

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 18 juli 2019)
  • Deelstaatsenator (3 juli 2014 - 23 mei 2019)
  • Rechtstreeks verkozen senator (13 juni 2010 - 24 mei 2014)

Europese mandaten

  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (18 november 2014 - 5 maart 2015)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)

Geboren

Brussel op
Scroll to top