Search in Vlaams Parlement

Over Lies Jans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (10 januari 2013 - 24 mei 2014)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • N-VA (17 juni 2014 - 25 mei 2019)
  • N-VA (30 juni 2009 - 24 mei 2014)

Geboren

Anderlecht (Brussel) op
Scroll to top