Search in Vlaams Parlement

Over Leopold Verhenne

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Kortrijk op

Overleden

Scroll to top