Search in Vlaams Parlement

Over Leonard Quintelier

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (9 december 1991 - 20 mei 1995)
  • Provinciaal senator (Oost-Vlaanderen) (27 juni 1991 - 8 december 1991)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Geraardsbergen op
Scroll to top