Search in Vlaams Parlement

Over Leona Detiège

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 20 oktober 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator (18 oktober 2012 - 24 mei 2014)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (situatie op 4 juli 1995)

Minister

  • Vlaams minister van Tewerkstelling en Sociale Aangelegenheden (20 oktober 1992 - 1 januari 1995)
  • Gemeenschapsminister van Tewerkstelling en Sociale Aangelegenheden (30 januari 1992 - 19 oktober 1992)
  • Gemeenschapsminister van Tewerkstelling en Volksgezondheid (21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Staatssecretaris voor Pensioenen (9 mei 1988 - 20 januari 1992)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (9 maart 1980 - 9 maart 1980)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)

Geboren

Antwerpen op
Scroll to top