Search in Vlaams Parlement

Over Leo Vanackere

Politieke carrière

Lokale mandaten

  • Gouverneur provincie West-Vlaanderen (6 juni 1979 - 18 augustus 1979)

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Brabant) (2 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • Provinciaal senator (Brabant) (2 mei 1977 - 1 januari 1979)
  • Provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 1 mei 1977)
  • Geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 6 november 1971)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 5 juni 1979)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Wevelgem op

Overleden

Scroll to top