Search in Vlaams Parlement

Over Leo Van Raemdonck

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Limburg) (22 november 1971 - 31 december 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (26 februari 1969 - 6 november 1971)
  • Provinciaal senator (Limburg) (16 april 1968 - 25 februari 1969)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (7 december 1971 - 31 december 1971)

Geboren

Haasdonk (Beveren) op

Overleden

Scroll to top