Search in Vlaams Parlement

Over Leo Peeters

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Volksvertegenwoordiger kieskring Brussel-Halle-Vilvoorde (21 mei 1995 - 19 juni 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (6 januari 1989 - 23 november 1991)

Minister

  • Vlaams minister van Binnenlandse Aangelegenheden, Stedelijk Beleid en Huisvesting (20 juni 1995 - 12 juli 1999)
  • Vlaams minister van Tewerkstelling en Sociale Aangelegenheden (12 januari 1995 - 19 juni 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • Sp·a (15 oktober 2001 - 12 juni 2004)
  • SP (6 juli 1999 - 14 oktober 2001)
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (25 januari 1989 - 23 november 1991)

Geboren

Kapelle-op-den-Bos op
Scroll to top