Search in Vlaams Parlement

Over Leo Lindemans

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Eresenator (situatie op 8 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • Rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • Volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (1 juni 1958 - 25 maart 1961)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Geboren

Brussel op

Overleden

Scroll to top