Search in Vlaams Parlement

Over Leo Goovaerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 13 juni 1999)
  • Gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)

Mandaten in andere deelstaatparlementen

  • Lid van de Brusselse Hoofdstedelijke Raad (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • Erefractievoorzitter van het Brussels Hoofdstedelijk Parlement (situatie op 16 september 1999)

Europese mandaten

  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 januari 1998 - 4 november 1999)
  • Plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (27 mei 1996 - 25 januari 1998)
  • Vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (9 november 1995 - 26 mei 1996)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • VLD (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Berlaar op
Scroll to top