Search in Vlaams Parlement

Over Leo Delcroix

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Gemeenschapssenator (15 juni 1995 - 12 juni 1999)
  • Gecoöpteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)

Minister

  • Minister van Landsverdediging (7 maart 1992 - 7 december 1994)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Kalmthout op
Scroll to top