Search in Vlaams Parlement

Over Leo Cannaerts

Politieke carrière

Federale mandaten

  • Provinciaal senator (Antwerpen) (10 februari 1994 - 20 mei 1995)

Fracties in het Vlaams Parlement

  • CVP (13 juni 1995 - 12 juni 1999)

Geboren

Heist-op-den-Berg op
Scroll to top